top of page

Ogłoszenie gry “The Invincible” entuzjastycznie przyjęte przez międzynarodowe media

Zaktualizowano: 24 wrz 2020


15 września 2020 Starward Industries ujawnił światowym mediom branżowym szczegóły swojego debiutanckiego produktu.


Oficjalna karta gry wideo pod tytułem “The Invincible” czyli Niezwyciężony, pojawiła się na platformie dystrybucji cyfrowej Steam równo o 17 czasu krakowskiego. Jednocześnie ponad 100 kluczowych portali i serwisów z branży gier komputerowych i konsolowych w pięciu językach otrzymało informację prasową wraz z pakietem materiałów. Oprócz tytułu gry, spółka ujawniła wątek przewodni fabuły, pierwsze screenshoty z przebiegu rozgrywki oraz fragmenty oprawy muzycznej.


Ogłoszenie odbiło się bardzo szerokim echem w Internecie, a gra została błyskawicznie podchwycona przez największe media branżowe i przyjęta z jednoznacznym aplauzem.


The Invincible przyrzeka wciągającą rozrywkę i nieliniową opowieść (...) Brzmi znajomo.” - GameSpot


Washington Post niedawno nazwał Lema geniuszem, zatem z pewnością zapowiada się to ciekawie.” - PC Gamer


“Jest diabelnie ambitna (...) Starward ma nadzieję na kolejny sukces w adaptowaniu polskiej literatury do gier. Ja to kupuję.” - Rock Paper Shotgun


W ciągu tygodnia od ogłoszenia, informacje dotyczące gry zostały opublikowane na ponad 250 stronach w ponad 20 językach, a jak dotąd 8 stron przeprowadziło wywiady z zespołem Starward Industries. O The Invincible napisały między innymi (dane za Similarweb):

Następne publikacje są w trakcie przygotowywania i będą pojawiać się w Internecie oraz innych mediach w kolejnych dniach i tygodniach. Zasięg postów w oficjalnych kanałach społecznościowych tj. Facebook i Twitter przekroczył 3 mln osób, w tym ponad 500 tys. interakcji i łącznie ponad 50 tys. polubień w niecały tydzień od ujawnienia gry. Spółka ocenia, że zainteresowanie jest bardzo wysokie, a odbiór jednoznacznie entuzjastyczny.

bottom of page